Schoolteam

Directeur : Jack Boomaars
IB/MT : Mariëtte van Dongen-Scholten
ICT : Sanne Jansen

Contact:
info.klaverhoek@dewaarden.nl

Teamleden

Jack Boomaars
Directie en groep 6-7-8
Aanwezig: dinsdag (lesgevende taken), woensdag (directietaken), donderdag (directietaken), vrijdag (lesgevende taken).
j.boomaars@dewaarden.nl

Mariëtte van Dongen-Scholten
Groep 4/5 en IB/MT
Aanwezig: maandag (lesgevende taken), dinsdag (IB/MT), woensdag (lesgevende taken).
m.v.dongen@dewaarden.nl

Amber Goedemans

Groep 0-1-2

Groep 3-5

Aanwezig:

Maandag bij groep 3-5 vanaf 19 maart tot einde schooljaar

Woensdag, donderdag en vrijdag bij groep 0-1-2

a.goedemans@dewaarden.nl 

Joyce Huvers
Groep 6- 7-8
Aanwezig: maandag, woensdag en donderdag
j.huvers@dewaarden.nl

Sanne Jansen

Groep 4/5

Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag

s.jansen@dewaarden.nl

Ingrid van Maarschalkerwaard
Groep 0-1-2
Aanwezig: maandag en dinsdag
i.v.maarschalkerwaard@dewaarden.nl

Janneke Negerman
Groep 3-5
Aanwezig: gehele week t/m 13 maart i.v.m. zwangerschapsverlof
j.negerman@dewaarden.nl 

Myrthe van der Lugt

Groep 3-5

Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag vanaf 14 maart tot einde schooljaar

m.vd.lugt@dewaarden.nl 

Manon Verkade

Onderwijsassistent

Aanwezig: gehele week

m.verkade@dewaarden.nl 

Voorschoolgroep:

Jolanda den Hollander
Leidster peuterspeelzaal
Aanwezig: dinsdagochtend en donderdagochtend

 

Laatste nieuws