Schoolteam

Directeur : Jack Boomaars
IB/MT : Mariëtte van Dongen-Scholten
ICT : Sanne Jansen

Contact:
info.klaverhoek@dewaarden.nl

Teamleden

Jack Boomaars
Directie en groep 7-8
Aanwezig: maandag (directietaken), dinsdag (lesgevende taken), donderdag (directietaken), vrijdag (lesgevende taken).
j.boomaars@dewaarden.nl

Mariëtte van Dongen-Scholten
Groep 4/5 en IB/MT
Aanwezig: maandag (lesgevend taken), dinsdag (IB/MT), woensdag (lesgevende taken).
m.v.dongen@dewaarden.nl

Amber Goedemans

Groep 0-1-2

Aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdag

a.goedemans@dewaarden.nl 

Joyce Huvers
Groep 7-8
Aanwezig: maandag, woensdag en vrijdag
j.huvers@dewaarden.nl

Sanne Jansen

Groep 4/5

Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag

s.jansen@dewaarden.nl

Ingrid van Maarschalkerwaard
Groep 0-1-2
Aanwezig: maandag en dinsdag
i.v.maarschalkerwaard@dewaarden.nl

Janneke Negerman
Groep 3-5
Aanwezig: gehele week
j.negerman@dewaarden.nl 

Manon Verkade

Onderwijsassistent

Aanwezig: gehele week

m.verkade@dewaarden.nl 

Voorschoolgroep:

Jolanda den Hollander
Leidster peuterspeelzaal
Aanwezig: dinsdagochtend en donderdagochtend

 

Laatste nieuws